KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8794236
nr 879 4236
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Etsning, Igge Karlsson (f. 1932), 202/206, signerad. -66, motivet: 32x24
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
400 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:32:05
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson